This is an old revision of the document!


Studenti

System Administration

În ordinea în care apare pe spreadsheet:

1. Mihai Ionut Cosmin 2. Sandulescu Dragos 3. Popescu Laurentiu Ionut 4. Vasile Catalin 5. Mitris Victor 6. Traista-Popescu Vlad 7. Dincu Andrei Marius 8. Plesa Radu (nu a completat nici un motiv pentru care vrea să participe) 9. Dorobantu Marian (e de la Construcții) 10. Manoloiu Edmond 11. Domnisoru Andreea Simona (anul I + nici un motiv pentru care vrea să participe completat) 12. Pantazi Victor (stranier) 13. Merca Ionel 14. Badoiu Simona Andreea 15. Nicolae Alexandru (anul III, hotărât pe rețelistică) 16. PREDA Alexandru - Teodor 17. Dragoș Badea 18. Pana Bogdan-Alexandru (master la electronica, nu are un motiv special pt care participă completat) 19. Didii Theodor-Cosmin 20. Colceag Mihai Daniel 21. Stoian Bogdan 22. Otelea Daniela 23. Avram Silviu 24. Bacioiu Florentina 25. Fieraru Ionut-Radu 26. Orghici Ioan 27. Manoiu Adriana 28. Gorgan Andrei 29. Brighiu Mihai Stefan 30. Tirnacop Flavius 31. Durbaca Stefan 32. Raicu Alexandra 33. Andrei Alexandra (FMI - anul III) 34. Cristian Ruta

Linux Kernel Development

Draghici Adriana + Laura Gheorghe - doctorande !!! This is interesting – Nita Dana Maria, master anul I la FMI

Anul 3

1. Procopciuc Ghennadi 2. Epure Andrei 3. Ioan Liviu 4. Vlase Paul 5. Popescu Silviu-Mihai 6. Paraschiv Cosmin 7. Ghioc Claudiu 8. Paunescu Vlad 9. Orghici Ioan 10. Manoiu Adriana

Anul 2

1. Sandulescu Dragos 2. Popescu Laurentiu Ionut 3. Gîlca Mircea 4. Ureche Alexandra-Octavia (recomandăm USO pentru ce își dorește să facă, probabil e de la Automatică) 5. Popescu Stefan Dragos 6. Plesa Radu (vezi SysAdmin) 7. Pantazi Victor (stranier) 8. Merca Ionel 9. Badoiu Simona Andreea 10. Velciu Cozmin 11. PREDA Alexandru - Teodor 12. Petre Andrei 13. Petcu Octavian 14. Avram Silviu 15. Bacioiu Florentina

Anul 1

1. Vasile Catalin 2. Mitris Victor 3. Dincu Andrei Marius 4. Dorobantu Marian (construcții) 5. Manoloiu Edmond 6. Domnisoru Andreea Simona 7. Dragoș Badea 8. Didii Theodor-Cosmin 9. Stoian Bogdan 10. Fieraru Ionut-Radu 11. Vasilas Iulian 12. Brighiu Mihai Stefan 13. Durbaca Stefan 14. Raicu Alexandra

Database System Development

În ordinea în care apar pe spreadsheet

1. Sandulescu Dragos 2. Popescu Laurentiu Ionut 3. Traista-Popescu Vlad 4. Dincu Andrei Marius 5. Popescu Stefan Dragos 6. Dorobantu Marian (construcții) 7. Manoloiu Edmond 8. Pantazi Victor (stranier) 9. Dragoș Badea 10. Petre Andrei 11. Colceag Mihai Daniel 12. Petcu Octavian 13. Avram Silviu 14. Bacioiu Florentina 15. Fieraru Ionut-Radu (nu știe exact de ce vrea la asta) 16. Orghici Ioan (toate îi sună interesant) 17. Bostan (prenume WTF?? e anul II FMI) 18. Vasilas Iulian 19. Brighiu Mihai Stefan 20. Raicu Alexandra

Algoritmică

Colceag Mihai Daniel - și-a manifestat deja interesul

studenti.1340297051.txt.gz · Last modified: 2012/06/21 19:44 by mbarbulescu